• Опыт

  Мы ставим на опытный коллектив

 • потенциал

  узнайте, в чем мы можем Вам помочь

 • Участие

  Клиенты ценят наше непосредственное участие

 • Новые цели

  Мы не боимся новых вызовов

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokat z Warszawy Mariusz Dzidowski wraz z zespołem doświadczonych prawników oferuje rzetelną pomoc prawną. Zajmujemy się m. in. kompleksową obsługą podmiotów z Europy Wschodniej w tym rosyjsko oraz ukraińsko języcznych. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, prawie nieruchomości i prawie budowlanym.

Prowadzimy również sprawy o dział spadku i podział majątku. Stale poszerzamy zakres swojej działalności, ponieważ podejmujemy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin. Osoby z naszego zespołu cały czas doskonalą swoje kompetencje, by móc służyć skutecznym wsparciem prawnym dla swoich klientów. Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnika, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub odwiedzenia nas w siedzibie Kancelarii w Warszawie. Posiadamy również filie w Legionowie i Górze Kalwarii.

 

Kancelaria Adwokacka z Warszawy - wiedza i doświadczenie

Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe wsparcie prawne związane z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą. Specjalizujemy się także w prawie nieruchomości - służymy pomocą przedsiębiorcom z branży budowlanej, wliczając w to spółki deweloperskie i budowlane, spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty mieszkaniowe, a także jednostki samorządu terytorialnego.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Mariusza Dzidowskiego z Warszawy obsługuje również podmioty z państw będących członkami Wspólnoty Niepodległych Państw zwłaszcza z Rosji, Białorusi i Kazachstanu, a także z Litwy, Łotwy, Ukrainy i Azerbejdżanu. Posługujemy się językiem rosyjskim, ukraińskim oraz angielskim 

 

Kancelaria prawna Warszawa - dlaczego warto wybrać nas?

Nasza Kancelaria Adwokacka udziela pomocy prawnej osobom z Warszawy oraz okolic. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, szeroka wiedza i doświadczenie. Podczas rozmów posługujemy się przystępnym językiem, dzięki któremu łatwiej jest zrozumieć prawne zawiłości. Wraz z klientem wypracowujemy najbardziej korzystne rozwiązania, które sprawdzą się w danej sytuacji. Mamy świadomość, że każda sprawa jest inna i za każdym razem staramy się dostosować do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Zadowolenie osób korzystających z naszych usług to dla nas priorytet.

Zapewniamy kompleksową obsługę - współpracujemy z kancelariami notarialnymi i komorniczymi, doradcą podatkowym, a także z biurem tłumaczeń. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

новости

далее

контакт

контакт

Адвокатская Контора
Адвокат Мариуш Дзидовски

ул. Эмилии Платер 10, офис 25
00-669 Варшава
тел.: 22 407 58 77
факс: 22 621 92 89
моб.: 668 338...

контакт

о нас

о нас

Адвокатская Контора Адвоката Мариуша Дзидовского, находящаяся в Варшаве, объединяет группу опытных юристов, специализирующихся в юридическом обслуживании бизнеса и сделок на рынке недвижимости. Принимая во внимание активный рост конкуренции на рынке юридических услуг в течение последних лет, мы хотим на данном сайте представить Вам то...

далее