• Potentials

  Check how we can help you

 • Experience

  Experienced team is our priority

 • Commitment

  Our clients appreciate our commitment 

 • New challenges

  We are not scared of new challenges

Kancelaria Adwokacka Warszawa

Adwokat z Warszawy Mariusz Dzidowski wraz z zespołem doświadczonych prawników oferuje rzetelną pomoc prawną. Zajmujemy się m. in. kompleksową obsługą podmiotów z Europy Wschodniej w tym rosyjsko oraz ukraińsko języcznych. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, prawie nieruchomości i prawie budowlanym.

Prowadzimy również sprawy o dział spadku i podział majątku. Stale poszerzamy zakres swojej działalności, ponieważ podejmujemy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin. Osoby z naszego zespołu cały czas doskonalą swoje kompetencje, by móc służyć skutecznym wsparciem prawnym dla swoich klientów. Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnika, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub odwiedzenia nas w siedzibie Kancelarii w Warszawie. Posiadamy również filie w Legionowie i Górze Kalwarii.

 

Kancelaria Adwokacka z Warszawy - wiedza i doświadczenie

Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe wsparcie prawne związane z prowadzoną przez nich działalnością gospodarczą. Specjalizujemy się także w prawie nieruchomości - służymy pomocą przedsiębiorcom z branży budowlanej, wliczając w to spółki deweloperskie i budowlane, spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty mieszkaniowe, a także jednostki samorządu terytorialnego.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Mariusza Dzidowskiego z Warszawy obsługuje również podmioty z państw będących członkami Wspólnoty Niepodległych Państw zwłaszcza z Rosji, Białorusi i Kazachstanu, a także z Litwy, Łotwy, Ukrainy i Azerbejdżanu. Posługujemy się językiem rosyjskim, ukraińskim oraz angielskim 

 

Kancelaria prawna Warszawa - dlaczego warto wybrać nas?

Nasza Kancelaria Adwokacka udziela pomocy prawnej osobom z Warszawy oraz okolic. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, szeroka wiedza i doświadczenie. Podczas rozmów posługujemy się przystępnym językiem, dzięki któremu łatwiej jest zrozumieć prawne zawiłości. Wraz z klientem wypracowujemy najbardziej korzystne rozwiązania, które sprawdzą się w danej sytuacji. Mamy świadomość, że każda sprawa jest inna i za każdym razem staramy się dostosować do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Zadowolenie osób korzystających z naszych usług to dla nas priorytet.

Zapewniamy kompleksową obsługę - współpracujemy z kancelariami notarialnymi i komorniczymi, doradcą podatkowym, a także z biurem tłumaczeń. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

News

Learn more

About us

About us

The Law Office of Attorney at Law Mariusz Dzidowski based in Warsaw is a team of experienced lawyers who specialize in providing legal services to business and transactions on real estate market.

Being aware of the growing competition on the legal services market over the past few years, we have decided to present... 

Learn more

Contact

Contact

Law Office
Attorney at Law Mariusz Dzidowski

ul. Emilii Plater 10 lok. 25
00-669 Warszawa
tel.: 22 407 58 77
fax: 22 621 92 89
kom.: 668 338 583
email: kancelaria@dzidowski.com

Contact us