Russian Desk - Obsługa prawna w języku rosyjskim

Russian Desk to dział naszej Kancelarii, w ramach którego świadczymy usługi prawne na rzecz rosyjskich Klientów prowadzących działalność na terenie Polski oraz polskich Klientów rozpoczynających działalność na rynku rosyjskim lub już tam działających.

Dział ten stanowi ważną część naszej działalności. Działem tym koordynuje adwokat Mariusz Dzidowski, który posiada bogate doświadczenie w doradzaniu Klientom rosyjskim. Adwokat Mariusz Dzidowski przez ponad 15 lat prowadził obsługę prawną Ambasady Federacji Rosyjskiej w Polsce. Doradzał także podmiotom rosyjskim prowadzącym interesy w Polsce oraz rosyjskim klientom indywidualnym. Adwokat Mariusz Dzidowski odbył staż w Izbie Adwokackiej Republiki Chakasji (Rosja), podczas którego zapoznał się ze specyfiką funkcjonowania sądownictwa oraz kancelarii prawnych na terytorium Federacji Rosyjskiej, ukończył również Studium Prawa Rosyjskiego prowadzone w języku rosyjskim przez wykładowców z Rosyjskiej Akademii Nauk. Włada językiem rosyjskim i językiem angielskim, w tym językiem prawniczym.

Wschodnioeuropejski rynek cieszy się coraz większym zainteresowaniem polskich przedsiębiorców, którzy podejmują działania zmierzające do rozszerzenia prowadzonego przez nich biznesu na terytorium Rosji i innych będących członkami Wspólnoty Niepodległych Państw. Wśród Klientów naszej Kancelarii są przedsiębiorcy, którzy również dostrzegli swoją szansę na rynku rosyjskim. W odpowiedzi na ich potrzeby - w celu zapewnienia im na terenie Rosji profesjonalnej obsługi prawnej - nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi rosyjskimi kancelariami prawnymi. Wszystkie spółki prowadzące działalność lub planujące rozpoczęcie działalności na terenie Rosji zapraszamy do współpracy.

Coraz liczniejszą grupę Klientów naszej Kancelarii stanowią podmioty (zarówno osoby fizyczne, jak i prawne) z państw będących członkami Wspólnoty Niepodległych Państw (m.in. z Rosji, Białorusi i Kazachstanu) oraz z Ukrainy, Litwy i Łotwy, zainteresowane kompleksową obsługą prawną świadczoną przez rosyjskojęzycznego adwokata. Naszym dodatkowym atutem jest wieloletnia współpraca w zakresie obsługi prawnej z Ambasadą Federacji Rosyjskiej w Polsce.

 

Klientów obsługujemy w językach: polskim, rosyjskim i angielskim.